- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Sobota 4.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
01:20Banánové rybičky
01:50Dobré ráno
02:15Pod pokličkou
04:50Rajské zahrady II
05:10Události v regionech
05:30Buchty po ránu
06:00Polopatě
06:25Máme rádi zvířata
07:15Klíčová dírka pro zvědavou princeznu
07:45Šíleně smutná princezna
08:10Úsměvy Karla Kachyni
09:35Otec Brown X
10:15Všechnopárty
11:05Z metropole, Týden v regionech
12:00Hobby naší doby
12:25Postřehy odjinud
12:50Zprávy
13:00Rabín a jeho golem
13:05O čarovné Laskonce
14:15Zlaté dno
14:40Hercule Poirot
16:15Vinorodé břehy Mosely
17:55Kluci v akci
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Zázraky přírody
20:10Peter Nagy 65
21:25Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:39Návrat Růžového pantera
22:40Případy detektiva Murdocha XVI
00:30Bolkoviny
01:15Sama doma
02:10Banánové rybičky
03:40Zahrada je hra
04:10Bydlení je hra
04:35Věk válečných lodí
00:25Rozluštěné poklady
01:15Babylon
02:00Stopy, fakta, tajemství
02:30Folklorika
03:00Zrušíme tělocvik
03:25Cesty víry
03:50Divnopis
04:20Náš venkov
04:25Kvarteto
04:50Auto moto svět
05:20Auto moto test
05:40Hrdinové legend
06:00Příběhy divočiny
06:50Věčný Egypt
07:45Cyklotoulky
08:40Stezka Českem (9/10)
08:50Zázraky techniky V
09:15Mírně skryté krásy Albánie
10:05Letecké katastrofy
10:25Auto moto svět
11:10Auto moto test
11:35Středomoří - soužití člověka a přírody (4/5)
11:50Babylon
12:40Zakázaný Memorial
13:10S kuchařem kolem světa
13:35Stopa Růžového pantera
14:30Krásné země z výšky
16:05Skryté skvosty II (9/10)
17:00Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Namib
17:30Okavango - řeka snů (2/4)
18:25Vrcholy Leopolda Sulovského
19:20Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Orel přistál
20:00Damien
22:25Harry Palmer: Případ Ipcress (5/6)
00:10Černobyl: Nová svědectví (2/2)
00:55Vigil (3/6)
01:45Hranice bez hranic
02:40Folklorika
03:10Před půlnocí
03:35Krásy evropského pobřeží
04:00Cama v Africe
04:10Náš venkov
04:35Kriminálka Miami V (13)
01:40Ulice (4695)
02:50Ordinace v růžové zahradě 2 (145)
03:55Novashopping
04:55Zig a Sharko IV
06:05Monchhichi (1)
06:15Alvin a Chipmunkové IV (14, 15)
07:05Víkendová Snídaně
07:55Na vodě (2)
10:00Alvin a Chipmunkové
11:10Yes Man
13:00Dokonalý šéf
15:15Příšerná tchyně
17:15Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Superlov II
20:20Vyšehrad: Fylm
22:00Večerní škola
00:15Zlatá labuť (51)
02:30Sněženka a Růženka
03:55Novashopping
04:55Policie v akci
01:00Policie Hamburk VIII (18)
02:00Policie Hamburk VIII (19)
03:00Closer VII (13)
04:15Pohádky Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H (235)
06:15M.A.S.H (236)
06:40M.A.S.H (237)
07:10M.A.S.H (238)
07:40Fotr na tripu
08:10Autosalon.tv
08:55Máme rádi Česko
10:10Česko na grilu
11:55Temný Kraj (6)
13:25Na samotě u lesa
14:50Světáci
16:30Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda V (6)
20:15České chaty snů
21:35Ve špatný čas na špatném místě
22:35Kingsman: První mise
00:35Lovec démonů
03:25Strážci
00:05Tři králové
03:00Žabí král aneb Železný Jindřich
04:50Živelná pohroma
05:50Kriminálka Miami V (13)
07:55Kriminálka Miami V (14)
08:50Sněženka a Růženka
09:55Země dinosaurů: Putování statečných
11:10Lucie, postrach ulice
12:45Pětka s hvězdičkou
14:20Nebe a dudy
15:50Yesterday
17:50Muž z Toronta
20:00V zajetí démonů 2
22:20Vyměřený čas
01:00Padesát odstínů šedi
03:05Teorie velkého třesku XI (11, 12, 13, 14)
00:30Malý Sheldon (4, 5)
02:10Zlatá sedmdesátá (23, 24)
02:45Griffinovi II (3, 4)
03:30TELE TELE
04:10Susedia VII (3)
04:40Zig a Sharko IV (34, 35, 36, 37)
05:20Bakugan (2)
06:05Přátelé (21, 22)
06:152 $ocky III (8, 9, 10, 11)
07:10Malý Sheldon (6, 7, 8, 9)
08:55Susedia VII (4, 5)
10:30Dva a půl chlapa X (12, 13)
11:55Přátelé (21, 22)
12:50Teorie velkého třesku XI (11, 12, 13, 14)
13:452 $ocky III (12, 13, 14, 15)
15:30Zlatá sedmdesátá (25)
17:20Zlatá sedmdesátá II (1)
17:50Dva a půl chlapa X (14, 15)
18:15Malý Sheldon (10, 11)
19:10Teorie velkého třesku XI (15, 16, 17, 18)
20:00Přátelé (23, 24)
21:45Griffinovi II (5, 6)
22:40Dva a půl chlapa X (14, 15)
23:35Teorie velkého třesku XI (15, 16, 17, 18)
00:30Malý Sheldon (6, 7)
02:10Zlatá sedmdesátá (25)
02:45Zlatá sedmdesátá II (1)
03:05Griffinovi II (5)
03:25TELE TELE
03:50Stahovák
04:15Film o filmu: Můj příběh
04:40Nashville Predators - Vancouver Canucks
01:05Absa Cape Epic Best of WOMEN
04:15Ligue 1 Preview (32)
04:40Walker, Texas Ranger IV (17)
05:10Strážci hranic: Amerika (25, 26)
05:50Mistři zastavárny XX (17)
06:30Američtí sběratelé XVIII (4)
07:25Pomozte autům V (7)
08:25Kobra 11 XVI (14, 15)
09:25Walker, Texas Ranger IV (18)
11:25Válka skladů IV (7, 8)
12:25Survivor Česko & Slovensko III
13:25SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (6)
15:20Kobra 11 XVII (1, 2)
16:25Válka skladů IV (11, 12)
18:30Mistři zastavárny XX (19)
19:30Jasné nebezpečí
20:30Walker, Texas Ranger IV (19)
23:10Kobra 11 XVII (1, 2)
00:10Američtí sběratelé XVIII (5)
02:10Pomozte autům V (8)
02:50Strážci hranic: Amerika (25, 26)
03:35Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Vitinha
04:15Magazín NBA Action
04:35Můj přítel Monk VIII (9)
00:45Můj přítel Monk VIII (10)
01:25Beze stopy V (5)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (3)
02:45Na lovu
03:25Co na to Češi
04:10Riskuj!
04:45Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:20Na lovu
06:05MasterChef Česko IV (35)
07:05Koření
08:20Víkend
08:50Don Matteo VII (15)
09:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (2)
10:45Specialisté (4)
11:40MasterChef Česko IV (36)
12:45Don Matteo VII (16)
14:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (3)
15:25Můj přítel Monk VIII (7)
16:20Můj přítel Monk VIII (8)
17:15Kriminálka Las Vegas III (6)
18:10Kriminálka Las Vegas III (7)
19:05Myšlenky zločince IV (25)
20:00Myšlenky zločince IV (26)
20:50Myšlenky zločince V (1)
21:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (4)
22:45Don Matteo VII (16)
23:35Myšlenky zločince IV (25)
00:50Myšlenky zločince IV (26)
01:30Myšlenky zločince V (1)
02:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (4)
02:50Na lovu
03:30Co na to Češi
04:15Simpsonovi XXII (13)
00:15Simpsonovi XXII (14)
00:45Simpsonovi XXII (15)
01:15Simpsonovi XXII (16)
01:45Futurama VI (7)
02:15Futurama VI (8)
02:45Brickleberry III (10)
03:15Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (9)
03:45Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (10)
04:15Ženy ve wrestlingu VIII (12)
04:50Top Gear XVIII (1)
06:00Top Gear XVII (2)
06:55Top Gear XVII (3)
08:00Top Gear XVIII (3)
09:10Top Gear XVIII (4)
10:20Re-play
11:35Futurama VI (7)
12:10Futurama VI (8)
12:35Simpsonovi XXI (12)
13:05Simpsonovi XXI (13)
13:35Simpsonovi XXI (14)
14:05Simpsonovi XXI (15)
14:35Zelená jako smaragd
14:55Futurama VI (9)
17:15Futurama VI (10)
17:45Simpsonovi XXII (17)
18:15Simpsonovi XXII (18)
18:45Simpsonovi XXII (19)
19:15Simpsonovi XXII (20)
19:45Bobovy burgery ve filmu
20:15Beowulf: Král barbarů
22:20Simpsonovi XXII (17)
00:35Simpsonovi XXII (18)
01:05Simpsonovi XXII (19)
01:35Simpsonovi XXII (20)
02:05Futurama VI (9)
02:30Futurama VI (10)
03:00Re-play
03:30Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (11)
04:05Ženy ve wrestlingu VIII (13)
04:40Rodina doktora Kleista II (5)
00:20Rodina doktora Kleista II (6)
01:25Ve hře je láska (168)
02:40Ve hře je láska (169)
03:40Lásce navzdory (28)
04:55Na zámku
06:00Zoo (195)
06:10Sestřičky (18)
07:15Slunečná (125)
08:40Receptář prima nápadů
10:05Libovky Pepy Libického
10:55Zahradník po ruce
11:25Inga Lindström: Hanna a její narozeniny
12:00Záchranáři z hor VII (8)
14:00Záchranáři z hor VII (9)
15:00Ve hře je láska (170)
16:00Ve hře je láska (171)
17:00Záchranáři z hor VII (10)
17:55Záchranáři z hor VII (11)
18:55V osidlech vášní
20:00Sestřičky (19)
21:50Inkognito
23:05Rodina doktora Kleista II (7)
00:00Rodina doktora Kleista II (8)
01:05Ve hře je láska (170)
02:20Ve hře je láska (171)
03:15Lásce navzdory (29)
04:25Umění špionáže (6)
00:45Kolosální stroje II (1)
01:45Extrémní přepravci III (6)
02:45Rok na Lofotech (2)
03:55Nekončící povely (3)
04:55Život v divočině (2)
06:00Pohotovost pro exotická zvířata VII (4)
06:50Vetřelci dávnověku XIV (4)
07:45Bombardér Lancaster
08:45Kolaborovali s nacisty (9)
10:00Zelená planeta (1)
11:10Zvířecí výzbroj (3)
12:20Kapří monstra VI (1)
13:30Když žraloci útočí V (2)
15:05Mistři bolesti II (9)
16:05Šílené počasí: Skutečné záběry VI (1)
17:00Norské domy snů VII (3)
18:00Největší loupeže s Piercem Brosnanem (1)
19:00Nejpodivnější hadi světa
20:00Jak přežít mráz v divočině
21:00Zločiny, které změnily svět (1)
22:00Kouzlo železniční architektury II (9)
23:00Tajemství supertováren II (6)
23:50Údržbáři v akci (6)
00:50Vesmírná záře (4)
01:55Jak funguje vesmír V (4)
03:10Velké vlakové putování VII (3)
04:20Vražedné zaslepení
01:45Námořní vyšetřovací služba IX (1)
03:45Námořní vyšetřovací služba L. A. XII
04:45Příhody Bolka a Lolka
05:40M.A.S.H
06:00M.A.S.H
06:20M.A.S.H
06:40Námořní vyšetřovací služba IX (1)
07:05Námořní vyšetřovací služba IX (2)
08:00Hlava rodiny
08:55Den poté
11:10Tajemství za slovy
13:45Zatímco jsi spal
15:50Jak se budí princezny
18:05Chobotnička
20:00Smrtící bouře
22:50Beowulf: Král barbarů
00:25Skutečné vraždy
02:45Námořní vyšetřovací služba IX (2)
04:40Sportovní infoservis
01:45MLB: Chicago Cubs - Milwaukee Brewers
09:00Týden v motorsportu (17)
12:00ERC: Rally Islas Canarias - SS10 San Mateo 1
12:30Bomby na ledu (29)
13:30FL: FK Pardubice - FC Zlín
14:30FL: SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
17:20FORTUNA:LIGA / ERC: Rally Islas Canarias
18:00F:INITO (60)
20:30Osobní řidič Míra Hejda (14)
21:30Element (9)
22:00Fusion Fight League: FUSION 27
22:15FL: SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
01:15Sportovní infoservis
03:15Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:45Na plac!
02:00Ostříháno
02:25Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:40Jak to dopadlo!?
06:40Skandály slavných - Jaroslava Obermaierová
07:40Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:40Kašpárku, vař!
11:30Vaření se Soukupem
12:05Babica vs. Sapík
12:40Ruská ruleta (1)
13:30S Arenbergerem nejen o medicíně
15:30Nebezpečné vztahy live
16:00Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:55Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Sejdeme se na Cibulce
20:15To nejlepší z Vtipu za stovku
21:25Nikdo není perfektní
22:20Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
23:25Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Branky, body, vteřiny
00:50Hokej: Euro Hockey Tour mužů 2023/2024
01:05Branky, body, vteřiny
03:00Touchdown
03:15Archiv Z 1978: ČSSR - SSSR
03:30Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
06:00BBV po 25 letech
07:45Panorama
08:00Sokolský zpravodaj
08:35Archiv D: Hokej v srdci
08:45Archiv Z: ČSR - Kanada
09:50Po trailech přes hory
11:15Panorama
11:30Hokej: Finsko - Švýcarsko
11:50Badminton: Thomas Cup 2024
14:45Hokej: Euro Hockey Tour mužů 2023/2024
15:40Fotbal: Magazín EURO 2024
19:05Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
19:30Archiv D: Hokej v srdci
21:20Hokej: Euro Hockey Tour mužů 2023/2024
22:20Branky, body, vteřiny
00:15Hokej: Euro Hockey Tour mužů 2023/2024
00:30Motorismus: Svět motorů
02:30Branky, body, vteřiny
03:30Archiv Z: ČSR - Kanada
03:45Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Studio 6 víkend
07:00Zprávy
11:00Regiony ČT24
11:05Zprávy ve 12
12:00Politické spektrum
12:32Zprávy
13:00Týden v kultuře
13:05Studio ČT24
13:30Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:50Branky, body, vteřiny
19:52Hyde Park Civilizace
20:05Zprávy
21:00Historie.cs
21:05Zprávy
22:00Archiv ČT24
22:05Týden v kultuře
22:32Zprávy ve 23
23:00Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Týden v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Týden v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00YouTube Chart
10:00NN NIGHT RUN A AVON BĚH: Hradec Králové
12:00Óčko hity
12:05Smartmania
13:00Óčko hity
13:05Óčko Unlocked
13:30Óčko Chart
14:00Soundtracky
16:00Hitrádio desítka
17:00CZ & SK
18:00Top 4 Óčko chart
19:00Óčko hity
19:15Transmission arnhem 2023: Super8 & Tab
20:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00Jedna báseň
00:50Opera II (5/8)
00:55Kroky a skoky české animace (6/6)
01:45Tečka páteční noci
02:15Ladí neladí
04:15Terra musica
04:40Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Spálená 16
20:15Hvězdy stříbrného plátna
22:20Na Chesilské pláži
23:10Hledá se Al Pacino
01:00Hokusai: Stařec posedlý malováním
01:55Ikony Kamila Střihavky
02:55Janáčkův máj 2013
03:20Flamenco, můj život
04:55